top of page

Wed, 20 Dec

|

London

Award ceremony - UA fashion discover London

Закриття виставки та різдвяного pop-up українських брендів, нагородження переможців проєкту - UA fashion discover London

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Award ceremony - UA fashion discover London
Award ceremony - UA fashion discover London

Час та місце

20 Dec 2023, 18:00 – 21:00

London, Devonshire Square, London EC2M, Велика Британія

Гості

Про захід

Для культурної дипломатії, популяризації українських талантів та підтримки дипломатичних відносин між Україною та Великою Британією UA in UK Community запустило ексклюзивний модний проект, який включає кілька форматів.

Ми зібрали українських fashion-професіоналів, які зараз проживають у Британії, і розділили їх на 7 творчих знімальних команд, які складаються зі стиліста, перукаря, візажиста, моделі, бренду та фотографу. Вони під прицілом відео-команди - Eye video Production за обмежений час готували модель в салоні Rishko beauty та робили fashion-зйомку в одній з неповторних локацій Лондона, невідомих широкому загалу туристів. Ми поділимося залаштунками цього процесу на нашому YouTube-каналі та в IG в форматі міні-реаліті.

По 2 фотографії від кожної команди будуть представлені на спеціальній виставці «UA fashion discover London» з різдвяним pop-upʼом українських брендів з 5 по 20 грудня в QUBE Gallery наших партнерів - Devonshire Square - @dsq_london .

Ми запрошуємо вас приєднатися до офіційної церемонії закриття виставки та різдвяного pop-up українських брендів, нагородження переможців проєкту - UA fashion discover London разом з британськими та міжнародними селебрітіз, інфлюенсерами, представниками бізнесу.

Вас очікують:

 • Welcome drink
 • Нетворкінг
 • Fashion-показ бренду - Khrystyna Rachytska
 • нагородження учасників та переможців проєкту

Кількість квитків обмежена ;)

Квитки

 • Standart

  welcome drink

  £40.00
  Комісія за послугу +£1.00
  Продаж завершено
 • Last Chance

  welcome drink

  £45.00
  Комісія за послугу +£1.13
  Продаж завершено
 • На місці

  £0.00
  Продаж завершено

Загалом

£0.00

Поділитися

bottom of page