top of page

Tue, 27 Jun

|

Rebel School

Confidence Workshop - Defile's Lesson

Заняття по дефіле від Олександри Волкової, засновниці UA in UK Community, для підвищення впевненості в собі

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Confidence Workshop - Defile's Lesson
Confidence Workshop - Defile's Lesson

Час та місце

27 Jun 2023, 18:00 – 21:00

Rebel School, 470 Harrow Rd, Maida Hill, London W9 3RU, Велика Британія

Гості

Про захід

Впевненість в собі складається з багатьох складових. Для дівчат в будь-якому віці важливою частинкою цього буде захоплення самою собою. І в глибині душі кожна мріє бути головною героїнею кадру з кінофільму, коли вона йде по вулиці впевненою ходою і всі озираються, захоплюються її тріумфом.

Тому ми пропонуємо почати втілювати це в життя - з перших кроків, з покращення вашої ходи у взуття на підборах - дефіле.  А пізніше в рамках програми підвищення впевненості в собі ми презентуємо і інші воркшопи для гостей різного віку. 

Наша мета - допомогти кожному учаснику почувати себе впевнено та розкрити свій потенціал. Протягом заходу ви матимете можливість отримати досвід від засновниці UA in UK Community та власниці модельної агенції вже 15 років - Олександри Волкової щодо лайфхаків на подіумі для професійних моделей і повсякденного життя, та навчитись демонструвати свою індивідуальність, стиль та елегантність.

Реєстрація на цей захід відкрита для всіх, незалежно від віку, параметрів. Ми раді вітати кожного, хто бажає перенести свою впевненість в собі на новий рівень та створити незабутні моменти, занурившись у атмосферу взаємної підтримки та натхнення.

Тут у нас головне прохання - бути зареєстрованим учасником UA in UK Community, окремо зареєструватися передчасно на кожне заняття та бути вчасно на заняття з взуттям на підборах.

Поділитися

bottom of page