top of page

Sun, 29 Jan

|

CoBalance Cafe

Content Day

Знімаємо контент для ваших соціальних мереж і перевіряємо навички нових учасників команди. Тому бізнеси можуть отримати матеріали на наступний місяць за символічною ціною - £150! Безкоштовна участь передбачена для візажистів, перукарів, стилістів, дизайнерів, фотографів, відеографів, досв.моделей

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Content Day
Content Day

Час та місце

29 Jan 2023, 13:00 – 17:00

CoBalance Cafe, 130 Shoreditch High St, London E1 6JE, Великобритания

Про захід

😎 Успіх сучасного бізнесу, особливо в сфері моди та краси, вже давно залежить від контенту на ваших сторінках в соціальних мережах та їх просування. Тому що це ефективний спосіб отримання нових клієнтів та повторних покупок від діючих клієнтів. Раніше здавалося що гарні фото та відео - це просто примха, а зараз - це потужний інструмент. Причому як для розвитку особистого бренду, особистої сторінки блогерів, так і бізнес-гіганта чи стартапа. Члени нашого комьюніті розуміють це на всі 100% 😉  📸Стильні фото та reels з великою кількістю переглядів ви можете зробити самі. Але іноді краще це залишити професіоналам. 

🗓Кожного місяця для gold та platinum - учасників комьюніті (безкоштовно) та всіх бажаючих (ціна залежить від проекту) ми будемо проводити тематичну зйомку. Це може бути ваша особиста зйомка чи зйомка контенту для вашої бізнес-сторінки.   🔥

Наступний content day пройде 29 січня  😇Цей захід буде своєрідним екзаменом для учасників, які хочуть просувати свої послуги створення контенту через наше комьюніті. Ми не можемо рекомендувати вас потенційним комерційним замовникам, поки не побачимо вас в роботі. Тому запрошуємо до участі як content-творців, так і моделей, інфлюєнсерів, бренди для цікавої співпраці. Ми зберемося разом - ті, хто створюють контент та ті, що потребують контента. Фото, відео учасникам потрібно буде віддати до 1 лютого. В майбутньому швидкість обробки для контент-зйомок теж буде мати значення.

 Безкоштовна участь передбачена для візажистів, перукарів, стилістів, дизайнерів, фотографів, відеографів, досвідчених моделей. Для моделей-початківців - участь платна - £100. 

Для комерційних брендів - це вигідна можливість отримати контент на місяць роботи за символічною ціною - всього £150!

Квитки

 • Білет для контент-мейкера

  Фотографам, відеографам, айфонограферам

  £0.00
  Продаж завершено
 • Білет для моделі

  Білет для моделі

  £100.00
  Комісія за послугу +£2.50
  Продаж завершено
 • Білет для підготовки образа

  Візажистам, перукарям, стилістам, дизайнерам та брендам одягу

  £0.00
  Продаж завершено
 • Білет для бренду

  Найдешевший спосіб отримати класний контент

  £150.00
  Комісія за послугу +£3.75
  Продаж завершено

Загалом

£0.00

Поділитися

bottom of page