top of page

Fri, 17 May

|

DSQ Gallery ( Western court)

Лекція від Вадима Грановського

«Українознавство мовою кави»

Квитки не продаються
Дивитись інші заходи
Лекція від Вадима Грановського
Лекція від Вадима Грановського

Час та місце

17 May 2024, 19:00 – 18 May 2024, 21:00

DSQ Gallery ( Western court), Devonshire Square, London EC2M 4YE, Велика Британія

Гості

Про захід

Вадим розповідає про Україну мовою кави.

Навіть у тяжкі часи, коли здається, що існує лише чорне, він хоче знайомити з Україною та нагадувати про рідний край за допомогою вишуканого багряного напою.

Створена в Україні авторська кава Flat Red, яка поєднала каву та гранат, червоне та чорне, стала чудовим способом нести український наратив у великий складний світ. Яскраві кольори та смаки напою стали інструментом культурної дипломатії, Україною на рівні тілесного досвіду.

Як тут не згадати Павла Халебського,  сирійського мандрівника та письменника, який порівнював Україну з гранатовим садом - такою ж вишуканою та доглянутою.

Українська мова, культура, кухня,  гостинність - мозаїка нашої ідентичності.

Flat Red став глибоко символічним напоєм, який розповідає про Україну кольорами, смаками та сенсами -  унікальним гастрономічним досвідом, який допомагає занурити в українські культурні контексти, продемонструвати українську креативність, майстерність та гостинність.

Він готував Flat Red на протокольних подіях українських дипломатичних установ, в Українському домі в Давосі на World Economic Forum, на галузевих подіях на кшталт London Coffee Festival, чисельних благодійних подіях та військових базах у Великій  Британії, де проходять навчання українські військові.

Червоне та чорне - кольори бойового стягу України та українського фольклору, які ми часто знаходимо на вишиванках.

Наближається міжнародний день вишиванки. Український Лондон вшанує цей день за допомогою Vyshyvanka Fest - події, яка буде знайомити британців з українським традиційним одягом, нагадає про силу національної ідентичності, знову приверне увагу громадськості до війни в Україні через культурну промоцію. 

Протягом фестивалю він буде частувати гостей кавою з гранатом -  гіркими та солодкими смаками сучасної України. Кавою з українською душею, яку полюбив світ.

Просимо реєструватися на захід, щоб ми могли підготувати максимально комфортне розміщення учасників

Для реєстрації залишайте донат по вашому бажанню для підтримки UA in UK Community та наступних безкоштовних заходів

Поділитися

bottom of page