top of page

Tue, 05 Dec

|

London

Official opening exhibition&pop-up - UA fashion discover London

Відкриття виставки фото команд українських fashion-профі та різдвяний pop-up українських брендів з цікавими гостями та показами

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Official opening exhibition&pop-up - UA fashion discover London
Official opening exhibition&pop-up - UA fashion discover London

Час та місце

05 Dec 2023, 18:00 – 21:00

London, Devonshire Square, London EC2M, Велика Британія

Гості

Про захід

Для культурної дипломатії, популяризації українських талантів та підтримки дипломатичних відносин між Україною та Великою Британією UA in UK Community запустило ексклюзивний модний проект, який включає кілька форматів.

Ми зібрали українських fashion-професіоналів, які зараз проживають у Британії, і розділили їх на 7 творчих знімальних команд, які складаються зі стиліста, перукаря, візажиста, моделі, бренду та фотографу. Вони під прицілом відео-команди - Eye video Production за обмежений час готували модель в салоні Rishko beauty та робили fashion-зйомку в одній з неповторних локацій Лондона, невідомих широкому загалу туристів. Ми поділимося залаштунками цього процесу на нашому YouTube-каналі та в IG в форматі міні-реаліті.

По 2 фотографії від кожної команди будуть представлені на спеціальній виставці «UA fashion discover London» з різдвяним pop-upʼом українських брендів з 5 по 20 грудня в QUBE Gallery наших партнерів - Devonshire Square - @dsq_london .

Ми запрошуємо вас приєднатися до офіційної церемонії відкриття виставки та pop-up «UA fashion discover London» разом з британськими та міжнародними селебрітіз, інфлюенсерами, представниками бізнесу.

Вас очікують:

 • Welcome drink
 • Нетворкінг
 • Модні покази
 • Виступи артистів

Кількість квитків обмежена ;)

Квитки

 • Standart 2.0

  welcome drink

  £40.00
  Комісія за послугу +£1.00
  Продаж завершено
 • Last chance

  welcome drink

  £45.00
  Комісія за послугу +£1.13
  Продаж завершено

Загалом

£0.00

Поділитися

bottom of page