top of page

Sat, 29 Apr

|

London

Парфумний театр

іммерсивна вечірка з парфумною дегустацію та шоу від справжнього носа - експерта з освітою з Грассе академії - Дарини Венгер

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Парфумний театр
Парфумний театр

Час та місце

29 Apr 2023, 16:00 – 18:00

London, 21 Bloomberg Arcade, London EC4N 8AR, Велика Британія

Гості

Про захід

🪄Парфумний театр  - іммерсивна вечірка з парфумною дегустацію та шоу від справжнього носа - експерта з освітою з Грассе академії - Дарини Венгер - нетривіального гіду по Лондону та парфумерного експерта - @untravelled_london

Ця незвичайна і ексклюзивна розвага дозволяє гостям заходу разом з Дариною випробувати найрізноманітніші речі: гості досліджують зв’язок між ароматами і асоціаціями, літературою, музикою, географічними місцями, соціальними явищами, психологічними і філософськими концепціями.

До закінчення майстер-класу гості отримують достатні знання для того, щоб вибрати собі аромат або вибрати парфуми в подарунок – приємне нагадування про незабутній день. 

Парфумерне шоу — це не тільки прекрасна інтерактивна пригода для гостей, але і цілісний ефект на багатьох рівнях, про які ми не завжди здогадуємося. Це створює унікальну оживляючу, святкову атмосферу, простір для процвітання вашого внутрішнього гедоніста і є приємною вправою для нашого сенсорного розуму!

Квитки

  • Standart

    £30.00
    Комісія за послугу +£0.75
    Продаж завершено

Загалом

£0.00

Поділитися

bottom of page