top of page

Sat, 25 Mar

|

Vinoteca Cannon Street

Парфумний театр "Риси характеру"

Парфумний театр "Риси характеру" - іммерсивна вечірка з парфумною дегустацію та шоу від справжнього носа - експерта з освітою з Грассе академії. І все - про риси характеру, та як їх виразити за допомогою рідкісних нішевих парфумів.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Парфумний театр "Риси характеру"
Парфумний театр "Риси характеру"

Час та місце

25 Mar 2023, 16:00 – 18:00

Vinoteca Cannon Street, 21 Bloomberg Arcade, London EC4N 8AR, Великобритания

Гості

Про захід

Парфумний театр "Риси характеру" - іммерсивна вечірка з парфумною дегустацію та шоу від справжнього носа - експерта з освітою з Грассе академії - Дарини Венгер - нетривіального гіду по Лондону та парфумеру - @untravelled_london

Приклад такого заходу ви можете побачити за цим посиланням

Ця незвичайна і ексклюзивна розвага дозволяє гостям заходу разом з Дариною випробувати найрізноманітніші речі: гості досліджують зв’язок між ароматами і асоціаціями, літературою, музикою, географічними місцями, соціальними явищами, психологічними і філософськими концепціями. До закінчення майстер-класу гості отримують достатні знання для того, щоб вибрати собі аромат або вибрати парфуми в подарунок – приємне нагадування про незабутній день. Парфумерне шоу — це не тільки прекрасна інтерактивна пригода для гостей, але і цілісний ефект на багатьох рівнях, про які ми не завжди здогадуємося. Це створює унікальну оживляючу, святкову атмосферу, простір для процвітання вашого внутрішнього гедоніста і є приємною вправою для нашого сенсорного розуму!

Квитки

  • Участь

    £35.00
    Комісія за послугу +£0.88
    Продаж завершено

Загалом

£0.00

Поділитися

bottom of page