top of page

Sat, 01 Jul

|

London

Тур українською районом Созарк

Саузварк, район на півдні Лондона, був домом для багатьох відомих людей протягом історії. Ми поговоримо про Вільяма Шекспіра — знаменитого драматурга і поета, який жив тут в кінці 16-го і початку 17-го століть. Про нього та інших у турі)

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Тур українською районом Созарк
Тур українською районом Созарк

Час та місце

01 Jul 2023, 11:00 – 14:00

London, 30 - 32 Knightrider St, London EC4V 5BH, Велика Британія

Про захід

Для початку-запасемося кавою і силами в унікальному Mangio Pasta & Bottega. І звідси стартуємо в район Southwark по дивовижному мосту Міленіум, на якому розфарбована кожна жуйка! Саузварк, район на півдні Лондона, був домом для багатьох відомих людей протягом історії. Ми поговоримо про Вільяма Шекспіра — знаменитого драматурга і поета, який жив тут в кінці 16-го і початку 17-го століть. Більшу частину своєї кар’єри він провів, працюючи в театрі «Глобус», який ми також побачимо, як і собор де похований брат Шекспіра.

Ми побачимо місця Чарльза Діккенса-знаменитого письменника вікторіанської епохи-адже про цей район він написав у своєму романі «Крихітка Дорріт». Звичайно ж обговоримо і Джеффрі Чосер-середньовічний поета і автора «Кентерберійських оповідань», який жив в Саузварку в 14 столітті. Він був призначений митником в Лондонський порт, який розташовувався тут же.

Попліткувати і про легендарного Семюеля піпса — автора щоденників 17 століття. Він багато писав про цей район у своєму щоденнику, описуючи пам’ятки — всі їх ми відвідаємо! Тут же народився в 1607 році Джон Гарвард-засновник Гарвардського університету! А його сусідом у 18 столітті був Вільям Блейк — поет-романтик і художник (відомий своїми роботами, такими як «Тигр» і «шлюб раю і пекла», і драконом зі спини маніяка у фільмі «Мовчання ягнят»). А на останок ми відвідаємо лікарню, де працювала сама Флоренс Найтінгейл-медсестра-першопроходець і реформатор охорони здоров’я!

У другій частині туру ми відвідаємо Тейт Модерн. Британський Національний музей сучасного мистецтва з усього світу розташований в будівлі колишньої електростанції Бенксайд на березі Темзи. Вражаючий турбінний зал тягнеться по всій будівлі, і ви можете безкоштовно побачити дивовижні роботи таких художників, як Сезанн, Боннар, Матісс, Пікассо, Ротко, далі, Поллок, Уорхол і Буржуа. І воно того варте! Навіть сама будівля і подача предметів мистецтва тут грандіозна!

Третя частина туру розміщена навколо та близько Borough Market-близько 1000 років історії – буде для нас книгою ілюстрацій виробництва продуктів харчування за століття, ми дізнаємося історію знаменитих англійських сирів в Стародавній сироварні, історію сидру в легендарній сидерие, розберемося чому трюфель такий цінний і де з гірчицею розважається Король Чарльз III. Тут, у цьому історичному місці, ви знайдете неймовірний асортимент страв з усієї Британії та решти світу – і кожна страва має свою історію.

Квитки

 • Загальний квиток

  3 години пішого туру з гідом

  £30.00
  Комісія за послугу +£0.75
  Продаж завершено
 • Дитячий квиток

  До 12 років

  £15.00
  Комісія за послугу +£0.38
  Продаж завершено

Загалом

£0.00

Поділитися

bottom of page