top of page

Mon, 10 Jul

|

Rebel School

Управління голосом та самопрезентація

Воркшоп по володінню голосом та мистецтву самопрезентації від Івана Головацького - міжнародного тренера з Дизайну Голосу та Іміджевої Мови

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Управління голосом та самопрезентація
Управління голосом та самопрезентація

Час та місце

10 Jul 2023, 18:30 – 20:30

Rebel School, 470 Harrow Rd, Maida Hill, London W9 3RU, Велика Британія

Гості

Про захід

Знайдіть свій ключ до впевненості та успіху з Іваном Головацьким – провідним міжнародним тренером з Дизайну Голосу та Іміджевої Мови. У вас є унікальна можливість розвинути свій голос та вимову, які стануть вашою секретною зброєю як в особистому житті, так і у бізнесі.

Іван Головацький має багаторічний досвід та освіту в галузі бізнес-психології та когнітивно-поведінкової психології, отримані в США та Європейському союзі. Крім того, він пройшов навчання з дубляжу в Болгарії та Великій Британії, основи логопедії вивчав у Болгарії, а голосовий дизайн та імідж мови поглиблено вивчав у Великій Британії.

Серед його клієнтів - знаменитості, політики та люди, які прагнуть успіху, які бажають розвинути свою впевненість та комунікативні навички. Використовуючи інноваційні методики та персональний підхід, Іван Головацький допомагає їм здобути не лише впевнений голос, який звучить як оксамит, а й переконливість, здатність впливати на аудиторію та справляти глибоке враження.

Візьміть свій шанс прокачати свій автентичний голос та мовлення. Саме ваш голос – це ключ до вашого особистого та професійного зростання.

Участь тільки для учасників UA in UK Community за донати на розвиток комʼюніті.

Кількість місць - обмежена!

Поділитися

bottom of page