top of page

Sat, 15 Jul

|

London

Екскурсія українською районом Мейфеір

Тур по Mayfair — де все непристойно дорого, всього багато, а красиво скрізь! Тур складається з трьох частин — частини району St.James, відвідування Royal Academy of Art і самого Mayfair.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Екскурсія українською районом Мейфеір
Екскурсія українською районом Мейфеір

Час та місце

15 Jul 2023, 11:00 – 14:00

London, St James's Park, Marlborough Rd, London SW1A 2BJ, Велика Британія

Гості

Про захід

Місця і закутки St.James (джентельмен кварталу) цікаві як своїм минулим, так і не менш захоплюючим сьогоденням, бо серед них потайні джентльменські клуби, готель, що заклав стандарти розкоші в світі, найстаріший англомовний книжковий магазин світу і найстаріший універмаг, що годує Короля, гасові ліхтарі і бар Джеймса Бонда. Разом відповімо на питання які історії, події, будівлі, люди і явища зробили Пікаділлі центральною вулицею Лондона? І чому взагалі вулиця названа саме так. Ми зрозуміємо хто такі джентельмени взагалі, як функціонує Англіканська церква, де купити сир за старовинними рецептами і відвідаємо церкву 17 століття роботи дивовижного Крістофера Рена.

Саме в цій частині ми відвідаємо парфумерний будинок 18 століття, який обслуговував британських королев Єлизавету і Вікторію, Мерлін Монро, Яна Флемінга і Вінстона Черчілля. Ви зрозумієте в чому полягає роль придворного парфумера і дізнаєтеся про головний інгредієнт вінчальних ароматів британської королівської сім’ї, починаючи з королеви Вікторії. Поговоримо про стійкість парфуму і що на неї впливає, обговоримо концентрацію ароматів і порівняємо властивості натуральних і синтетичних інгредієнтів. Так само нас чекає улюблений шоколад королеви Єлизавети, газований чай, тапочки і шапочки для сну в найкрасивіших королівських аркадах, де й мило — предмет мистецтва!

Квитки

  • Загальний квиток

    3 години пішого туру з гідом центральним Лондоном

    £30.00
    Комісія за послугу +£0.75
    Продаж завершено

Загалом

£0.00

Поділитися

bottom of page