top of page

Експресс-конкурс для fashion-іллюстраторів


🔥Друзі, ми запускаємо цикл нових проєктів від UA in UK Community, одним з них є експресс-конкурс для fashion-іллюстраторів. Рівно місяць залишився до міжнародного дня вишиванки, тому з цієї нагоди ми даємо нашим підписникам шанс заявити про свої творчі вміння, креативність та знання українських символів - приняти участь в нашому творчому конкурсі до дня вишиванки!


💎Умови конкурсу:

- Приймати участь можуть громадяни всіх країн світу, крім росії, білорусії

- Вам треба намалювати фешн-ілюстрацію з використанням мотивів вишиванки (бажано використовувати жіночий «персонаж», не допускається «еротика» на малюнку)

- Надіслати роботу в цифровому вигляді на пошту - uainuk.community@gmail.com з темою листа «Конкурс до дня вишиванки» - до 16.00 пʼяниці, 21 квітня


🏆1 переможця обере оргкомітет конкурсу та спеціально запрошений гість, а другого - оберуть підписники сторінки UA in UK Community онлайн-голосуванням.


🎁Всі учасники отримають сувеніри від партнерів комʼюніті, а переможці 🥇 - сертифікат на відвідування всіх заходів основної програми UA in UK Community протягом року, вартістю - £1500, подарунки під партнерів комʼюніті та демонстрацію їх робіт на важливому закритому заході в травні.


Чекаємо ваші роботи та запалення нової арт-зірки!


PS: будемо вдячні за репости та рекомендації конкурсу ілюстраторам😍

8 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page